Онлайн директор
Реєстрація в роекті
Прізвище імя по батькові (*)

Invalid Input
Дата народження (*)

Invalid Input
Серія і номер паспорта (*)

Invalid Input

Електронна адреса (*)

Invalid Input
Адреса проживання (*)

Invalid Input
Номер телефону (*)

Invalid Input

Людина яка вас запросила (*)

Invalid Input
(*)Invalid InputНапишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:

     Замовте обраний продукт зі знижкою 50% в першому замовленні наступного, після закриття кожного КРОКу Стартової Програми, каталогу.

     1В першому замовленні каталогу, наступному після закриття КРОКу1, найдорожчий продукт декоративної косметики з усіх, що є в замовленні буде йти зі знижкою 50% від регулярної ціни..

    2 В першому замовленні каталогу, наступному після закриття КРОКу2, найдорожчий продукт догляду за шкірою обличчя, з усіх, що є в замовленні, буде йти зі знижкою 50% від регулярної ціни.

    3 В першому замовленні каталогу, наступному після закриття КРОКу3, найдорожчий продукт категорії Wellness найдорожчий аромат з всіх, що є в замовленні, буде йти зі знижкою 50% від регулярної ціни. Якщо в замовленні є і продукт категорії Wellness, і аромат, знижка 50% буде зарахована тільки на 1 найдорожчий продукт з цих категорій в замовленні.


    Звертаємо вашу увагу на те, що під час проходження стартової програми, новачок може використовувати 50% знижки на продукт, тільки відповідно до кроків Cтартової програми. 

    Тобто після проходження 1-го кроку ви можете отримати 50% знижки на будь-який продукт із категорії «Декоративна косметика», після проходження 2-го кроку - 50% знижки на будь-який продукт із категорії «Засоби із догляду за шкірою», після проходження 3-го кроку - 50% знижки на будь-який продукт із категорії «Аромати» і «Велнес». І тільки після проходження Cтартової програми ви стаєте учасником Програми Бізнес Клас і можете отримати 50% знижки на будь-який продукт із каталогу.


   БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ НА СПО 

   Зробіть 75ББ в поточному каталозі та отримаєте в наступному каталозі безкоштовну доставку замовлень на СПО, за умови розміщення замовлення на суму від 449 грн!

   Також скористайтеся іншими перевагами Бізнес Класу

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
  • Твій неповторний образ
  • Стартова програма
  • Бізнес клас
  • Розпродажа
  • Акція активності

Про нас

Проект "ОНЛАЙН ДИРЕКТОР" був створений консультантами компанії Оріфлейм для можливості доходу в інтернеті усіх бажаючих. Ми вклали в цей проект свою ідею і унікальний бізнес план компанії. З допомогою нашого проекту Ви можете розпочати заробляти через інтернет без вкладання коштів і продажів. ВИ обираєте коли і скільки Вам працювати. Зробіть крок назустріч своїм мріям! Змініть своє життя! Почніть заробляти в інтернет уже сьогодні!

Відпочинок з компанією Відео

Top of Page