Онлайн директор
Реєстрація в роекті
Прізвище імя по батькові (*)

Invalid Input
Дата народження (*)

Invalid Input
Серія і номер паспорта (*)

Invalid Input

Електронна адреса (*)

Invalid Input
Адреса проживання (*)

Invalid Input
Номер телефону (*)

Invalid Input

Людина яка вас запросила (*)

Invalid Input
(*)Invalid InputНапишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:

Дуже раді що у Вас виникли запитання! Більшість з тих, що зачасту виникають Ви можете побачити нижче! Якщо все таки не знайдете відповіді на конкретне запитання Ви завжди можете задати його нам відправивши запит на нашу електронну скриньку!

 • Чи можу прийняти участь в проекті якщо у мене є інша робота?

  Так звісно адже мати 2,3 роботи не заборонено… головне щоб Ви мали на це час!)

 • Які вміння компютера мені необхідні?

  Ми співпрацюємо з людми навіть на початкових рівнях знання комп’ютера. Якщо Ви щось Не знаєте що робити ми з радістю надішлемо вам інструкції і відео уроки у разі необхідності.

 • Що необхідно буде робити?

  Як не одноразово говорилося на сторінках даного ресурсу весь час що ви втрачали в інтернеті на пошуки роботи,ігри, розваги, спілкування необхідно буде спрямувати в правильне русло. Знайомитись з новими людьми спілкуватися з ними, надавати інформацію стосовно роботи! Ось і все!)

 • Скільки на це необхідно часу?

  Зазвичай це займає від 2-4 год в день можливо і більше…все залежить від вашого вміння працювати і від знання комп’ютера і специфіки інтернету в цілому.

 • Як отримувати гроші?

  Після реєстрації вам буде присвоєний індивідуальний номер рахунку в компанії по якому ви будете обслуговуватись. Поки ви не відкрили рахунок в банку згідно з договором компанії гроші будуть поступати на цей рахунок і ви зможете оплачувати ними свої замовлення, контролювати їх в особистому онлайн-кабінеті на сайті. Після відкриття рахунку в банку гроші будуть поступати прямо на вашу банківську карту. Ніяких електронних грошей!!Також  вам буде йти стаж роботи а отже і пенсія Вам забезпечена!))

 • Що робити якщо я не користуюсь косметикою Оріфлейм?

  Ніколи не пізно розпочати. Тим більше що якість гарантована тим що тепер ви будете купувати її на пряму зі складу виробника що унеможливлює ризик підробки, що захищає вас від зіпсованої, пролежаної на сонці чи морозі (як на ринку) продукції. Ви будете впевнені що ви перша людина хто відкрив баночку з продукцією!

 • Ваша косметика викликає у мене алергію?

  Так, таке можливо адже це натуральна косметика куди входять інгредієнти з різноманітних рослин,фруктів,овочів і  т. д. Але яка б людина не була схильна до алергії на все її просто не може бути просто необхідно дивитись що входить до складу продукту який ви купуєте, правильно його використовувати і також можна використовувати наші гіпоалергенні серії які по факту не можуть викликати алергії!

 • Це знову розвід?

  Розвід, лохотрон – це виманювання з людей шляхом обману коштів сайтами або компаніями які приходять на ринок лише на короткий проміжок часу. Ви тут не вкладаєте ніяких коштів нічим не ризикуєте + до того ж компанія яка на ринку уже 50 років і прибуток її налічує мільярди в рік: чи потрібно їй розводити Вас на гроші?)). Навчання і наша підтримка абсолютно безкоштовні. А тепер запитайте в себе де ще в інтернеті можна заробити без вкладання конкретної суми.

 • Якщо я не симпатизую оріфлейм?

  Це звичайна річ! Так ви можете не симпатизувати компанії але скажіть чи є багато людей серед ваших знайомих хто симпатизує своєму начальнику?) Тут головне не симпатія а те що вам будуть платити хороші гроші без затримок що б там не було!

 • Уже всі в оріфлейм! Пізно розпочинати?

  Погоджуюсь багато людей уже користуються продукцією компанії але чи вони мають знижку в оріфлейм. Запитайте 10-20 своїх знайомих чи є вони в оріфлейм ? Ні! Ви самі відпвіли на своє питання. А ось вам проста статистика:  лише в Україні проживає близько 26 мільйонів праце спроможних людей віком від 16 до 55 а за даними 2014 року в оріфлейм близько 700 тис. і це лише 2,6 % населення . Користуються багато але чи в оріфлейм вони??)

 • Чи обовязково щось купувати?

  Наш проект побудований лише на власному споживанні! Тобто вам не потрібно бігати продавати! Ви купуєте лише ту продукцію що і так купували: шампунь,пасту,мило, помаду. Тільки тепер це робите в компанії оріфлейм і отримуєте за це гроші. Тобто купувати потрібно але по мірі вашої особистої необхідності не потрібно набирати тону продукції як у інших компаніях.

 • Чи вплине це на мої соц.виплати?

  Якщо ви студент, пенсіонер, чи маєте інші виплати поки ви не відкрили рахунок в банку і гроші вам поступають на ваш особистий номер рахунку в компанії це ніде не фіксується. Як тільки ви оформляєте банківський рахунок ви офіційно отримуєте зарплатню яка підлягає оподаткуванню згідно чинного законодавства тієї країни в якій проживаєте. Студент може отримувати і стипендію і зарплату,пенсіонер – пенсію + зарплату, єдине якщо ви стояли на біржі відповідно при отримувані заробітної платні вас звідти знімуть!)

 • У проекті можуть брати участь усі кому виповнилось 14 років!

 

Якщо у Вас лишилися запитання або ви не знайшли відповіді ви можете задати їх нам:

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
 • Твій неповторний образ
 • Стартова програма
 • Бізнес клас
 • Розпродажа
 • Акція активності

Про нас

Проект "ОНЛАЙН ДИРЕКТОР" був створений консультантами компанії Оріфлейм для можливості доходу в інтернеті усіх бажаючих. Ми вклали в цей проект свою ідею і унікальний бізнес план компанії. З допомогою нашого проекту Ви можете розпочати заробляти через інтернет без вкладання коштів і продажів. ВИ обираєте коли і скільки Вам працювати. Зробіть крок назустріч своїм мріям! Змініть своє життя! Почніть заробляти в інтернет уже сьогодні!

Відпочинок з компанією Відео

Top of Page