Онлайн директор
Реєстрація в роекті
Прізвище імя по батькові (*)

Invalid Input
Дата народження (*)

Invalid Input
Серія і номер паспорта (*)

Invalid Input

Електронна адреса (*)

Invalid Input
Адреса проживання (*)

Invalid Input
Номер телефону (*)

Invalid Input

Людина яка вас запросила (*)

Invalid Input
(*)Invalid InputНапишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:

     Команда ношого проекту тісно співпрацює з європейською, шведською, компанію світових масштабів — Оріфлейм. Компанія працює на ринку більш  ніж у 60-ти країнах світу. Стабільність і впевненість підтверджені 50-тирічним досвідом!

  • В компанії є бізнес план по якому вона виплачує гроші.

  • Оріфлейм випускає продукцію щоденного використання якою ми всі користуємося.

  • Нам потрібні гроші!

Ми обєднали всі ці три  аспекти. А тепер по суті.

Всі ми кожного дня чистим зуби, миємо голову, користуємось парфумами, чоловіки бриються,миються.  Для цього  ми йдемо в магазин і купуємо конкретні засоби! Щомісяця сім'я з трьох людей витрачає на засоби особистої гігієни, парфуми, декоративну косметику в середньому 300грн.

Головне!: Чи платить нам магазин за те, що ми в нього купуємо його товар? Звичайно, що ні! Скільки б ви не купували і не лишали гроші в своєму магазині Вам лише подякують зі словами: "приходьте ще"!)

Оріфлейм платить! Запитаєте як? Хтось купував продукцію Оріфлейм і не отримував за це гроші?!

Необхідно правильно це робити!

У компанії міліардні прибутки і вона рада з ними поділитися з вами!

Як отримати свою частину прибутку?

Всі хто вирішив прийняти участь у проекті Онлайн Директор просто змінюють свій магазин, де він купує аналогічну продукцію, на онлайн магазин оріфлейм!

                                                        
Приєднавшись ви просто купуєте все що вам необхідно ще й зі знижкою -20%! З нашою підтримкою, і за нашою інструкцією запрошуєте в проект  інших людей. Хто хоче заробляти на справі яку робить щодня?!) Таким чином Ви організовуєте для компанії товарообіг, за який компанія буде сплачувати вам від 6% до 24% від покупок всіх тих кого Ви запросили до проекту! Все дуже просто і прозоро! Ви купуєте те що і купували, запрошуєте купувати інших цим самим створюючи для компанії товарообіг за який вона виплачує гроші!

З чого розпочати і як запрошувати в проект?!

Спочатку вам необхідно подати заявку на реєстрацію в проекті! Після цього Ви зможете вільно використовувати даний ресурс в своїх цілях. Основне Ваше завдання запросити в проект якомога більше людей з допомогою даного сайту! Як це робити  ми надішлемо Вам після реєстрації.

Всі матеріали, навчання а також підтримка з нашої сторони абсолютно безкоштовні!

Якщо будете виконувати усі наші рекомендації Ви будете отримувати ~ 1000$.

Як це працює і як швидко ви будете отримувати такий прибуток?:

 

У таблиці зазначено курс долара 1$=20 грн.

Багато хто скептично на це все дивиться і каже: чому досі усі не заробляють в Оріфлейм?! Скажу, що багато хто прийшовши заробляти гроші зупиняється після 2-ох місяців спроб працювати. Типу я ж працював а де гроші? З цієї таблиці видно що сутєві гроші зявляються лише після чотирьох місяців! Тому потрібно себе налаштувати що ці 3 місяці де немає суттєвого прибутку це як звичайне стажування де ви вчитеся новим навикам.

Куди виплачуються гроші?

Поки ви не вийшли на дохід який вас задовільняє, кошти зароблені вами нараховуються на Вашу персональну картку в компанії якими ви зможете оплачувати свої покупки. Як тільки вас задовільняє ваш дохід ви підписуєте з компанією договір де зазначаєте номер банківського рахунку куди бажаєте отримувати гроші. Таким чином кожні 3 тижні на Ваш банківський рахунок буде приходити ваш дохід.

 За бізнес планом компанії є необмежений карєрний ріст! Головне те, що Ви самі обираєте скільки Вам заробляти!Нижче представлені рівні (звання) в компанії і суми виплат!

 

Найвищий рівень в Україні звання Президента з річним доходом у 2,5 мільйона гривень!

кнопка

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
  • Твій неповторний образ
  • Стартова програма
  • Бізнес клас
  • Розпродажа
  • Акція активності

Про нас

Проект "ОНЛАЙН ДИРЕКТОР" був створений консультантами компанії Оріфлейм для можливості доходу в інтернеті усіх бажаючих. Ми вклали в цей проект свою ідею і унікальний бізнес план компанії. З допомогою нашого проекту Ви можете розпочати заробляти через інтернет без вкладання коштів і продажів. ВИ обираєте коли і скільки Вам працювати. Зробіть крок назустріч своїм мріям! Змініть своє життя! Почніть заробляти в інтернет уже сьогодні!

Відпочинок з компанією Відео

Top of Page